Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Antalya ‘da Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

kurumsal-tasimacilik

 

Antalya ‘da Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Uzun yıllardır sadece Antalya’da şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, aynı zamanda Antalya sınırları içerisinde kurumsal taşımacılık hizmetleri de vermektedir. Taşımacılık hizmetlerinde sağladığı kalite standardını kurumsal taşımacılık alanında da yerine getiren firmamız, ekonomik fiyatlı nakliyat hizmetinin yanı sıra müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktadır.

Kurumsal firmaların şirketini bir noktadan diğer bir noktaya nakletmek için firmaların programına tam anlamıyla uyan firmamız, kurumsal yaklaşımı ile bir çok şirket tarafından da tercih edilmektedir. Taşınacak malzemelerin ve eşyaların türüne göre oluşturulan listelere uyarak modern taşımacılık hizmetini eksiksiz ve mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir.

Şirketinize herhangi bir maddi zarar yaratmayacak şekilde zararları en aza indirerek, sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Sökülmesi gereken mobilyalar doğru  şekilde demonte edilerek yeni taşınacak alana profesyonel marangozlarımız tarafından kurulmaktadır. Özel giysileri ve özel ekipmanları ile hem görüntü hem de hizmet bakımından firmamızı tercih etmek için bir çok sebebiniz olacaktır.