Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Antalya Evden Eve Nakliyatta Paketlemenin Önemi

nakliyat-ve-paketleme

 

Antalya Evden Eve Nakliyatta Paketlemenin Önemi

Firmamız günden güne kendini geliştirmek için müşteri öneri ve şikayetlerini özenle değerlendirip sürekli uygulamaya koymaktadır. Taşımacılık sektöründe en hassas olunan bir diğer konu da paketlemedir. Paketleme hizmetinin kusursuz olarak verilmesi müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından oldukça büyük önem taşımaktadır.

Antalya evden eve nakliyat hizmetimizde firmamızı diğer firmalardan ayırt edilebilecek en büyük özellik, firmamızın Antalya sınırları içerisinde kurumsal olarak müşteri odaklı çalışan tek firma olmasıdır. En ekonomik fiyatlar ile Antalya ve ilçelerinde evden taşımacılık hizmeti alabilmek için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Tamamen hijyenik ve koruyucu ambalajlar kullanan firmamız, her taşımacılık için ayrı bir ambalaj kullanmaktadır.  Konusunda deneyimli olan personelimiz evinizdeki tüm eşyaları zarar gelmeyecek şekilde özel paketleme sistemleri kullanarak hazırlamaktadır. Mobilya ve Beyaz eşyaların ambalajlanmasında özel teknikler kullanan firmamız, demonte edilecek olan eşyaları özenle demonte edip taşımaya hazır hale getirmektedir.

Her müşteri için farklı ambalaj kullanarak eşyalarınızda oluşabilecek deformasyonu sıfıra indiriyor, hijyenik taşımacılık adına da eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi özenle paketliyoruz.