Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Antalya şehir içi elektronik eşya taşıma hizmeti

Antalya şehir içi elektronik eşya taşıma hizmeti

Özellikle kurumsal firmaların tercih ettiği elektronik eşyaların (bilgisayar, laptop, sunucu, elektronik tabakalar, elektrik levhaları, ışıklı tabelalar vb.) taşınması oldukça hassas bir konudur ve bu konuda deneyimli, bilgili bir ekip tarafından taşınmalıdır.

Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ekip sayesinde, taşınmasında büyük hassasiyet gerektiren elektronik eşyalar kusursuz bir şekilde taşınabilmektedir.

Elektronik eşyaların paketlemesi de standart eşyalara göre daha farklı bir yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Elektronik mekanizmaların zarar görmemesi, hassas düğme ve dokunmatik ekranların taşıma esnasında kırılmaması büyük önem taşır. Firmamız, bu noktalarda size özel çözümler üretebilmektedir. Özel köpüklü ve kalıplı taşıma ekipmanlarımız sayesinde elektronik eşyalarınızın hassas olan bölgeleri ayrı olarak ambalajlanmakta ve darbe alması önlenmektedir.

Bir diğer önemli husus ise maddi değeri daha değerli olan elektronik eşyaların sigortalanması. Bu konuda da farklı alternatif çözümler üreten firmamız, özel sigorta şirketleri ile bulunan anlaşması neticesine elektronik eşyalarınızı işin ekstra özel bir sigorta sistemi uygulamaktadır.