Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Araç Çeşitliliğine Önem Veriyoruz

Araç Çeşitliliğine Önem Veriyoruz

20 metre karelik bir ofisten 500 metre karelik dairelere kadar bugüne kadar birçok büyüklükte nakliye işleri yapan Antalya Şehir İçi Nakliye, rakiplerinden farkını eşsiz araç filosuyla açıyor.

Kamyon, kamyonet, tır… Bol araç seçeneği ve çalışanımızla sizlere uçsuz bucaksız seçenek sunmayı; imkansız dediğiniz eşyayı taşımayı tüketicilere bir borç biliriz. İş yerinizdeki büyük çalışma masası veya makineler bizler için hiçbir zaman problem teşkil etmemiştir. Minik yavru kedinizin nakliyesinden dev fabrika donanımlarına kadar taşıyamayacağımız; altından kalmayacağımız bir yok yok!

Kadromuzda bulunan marangoz ve teknisyenler, iş yerinizi olduğu gibi yerinden sökmeyi, dilediğiniz noktaya götürmeyi, tekrar kurulumunu yeni iş yerinizde konuşlandırmayı vaat ediyor. Taşınacak ekipmana göre sizin yanınıza taşıma öncesinde gelip analizler yapacak olan –ve bunu ücret talep etmeden yerine getiren eskperlerimiz, taşıma hizmetimiz için kaç kişiye ihtiyacımız olacağına karar vereceği gibi kaç tane ve hangi araçların kullanacağını da belirlemekte.

Taşınacak varlığın girdiği sınıfa göre özel bir ekip kurulacak ve taşınacak eşyalara uygun özel planlanan araçlar ile nakliyeniz sağlıklı bir şekilde gerçekleşecek