Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

asansor_tasima

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Taşıma işlerinde en kocaman sorun taşınacak yerde asansör olmaması veyahut merdiven boşluklarının dar olmasıdır . Binalarda asansör olsa da bina idaresi taşınma esnasında asansöre pek ağırlık sebebinden kayıp vereceğini düşündüğü amaçlı asansör kullanımına müsaade vermemektedirler . Biz bu sorununuzu bina dışına kuracağımız asansörlü transfer sistemi yardımıyla rahatlıkla hallediyoruz .

Asansörlü transfer yapılabilmesi amaçlı aracımızın durabileceği tek yerin olması ve trafiği engellememek gerekiyor . Asansörlü transfer ne türlü meydana geldiğini rastlamak amaçlı resimlerimizi bulabilirsiniz . Resimlerden de görüldüğü benzeri eşyalarınız özel olarak hazırlattığımız ambalajlara sarılıyor . Sarıldıktan ardından emniyetli tek biçimde asansör yardımıyla transfer araçlarımıza indiriyoruz .

Bu biçimde eşyalar kayıp görmemiş ve pratik tek biçimde transfer işlemi inşa edilmiş olmaktadır . Bu işlemler yalnızca haneden haneye transfer değil büro veyahut büro transfer esnasında da kullanılıyor . Bilhassa yatak odasında yer alan yatak veyahut dolapların kapları bina içersinde sağa sola çarpması ve kayıp görmesi engellenmiş oluyor .

Antalya asansörlü transfer esnasında eşyalarınız çizilmeden , kırılmadan ve hiçbir biçimde kayıp görmeden taşınması sağlanıyor . Bilhassa tek sürü katlı binalarda taşınma esnasında şüphesiz önereceğimiz tek taşınma yoludur . Asansörlü transfer esnasında personel elemanlarımız dair profesyonel kişilerdir .

Asansörlü haneden haneye transfer seçeneğini size öneri etmemizin öbür tek nedeni de bina da meydana gelen öbür komşularınızı huzursuz etmemektir . Hem Tek çabuk tek biçimde ev boşaltılmış olacak hem tek de eşyalarınız kayıp görmeden taşınmış olacaksınız .

Asansörlü transfer büro taşımacılığında büro eşyalarınız veyahut envanter dolaplarınız çabuk ve meselesiz tek biçimde taşınması size vakitten da tasarruf etmenizi sağlayacaktır . Bu biçimde yepyeni ofisinize süre kaybetmeden oturacaksınız . İşlerinize kaldığınız yerden aynı ritimde devam etmeniz sağlanacaktır . İzmir asansörlü büro taşıması profesyonel elemanlarımız aracılığıyla size haber sunulacaktır .