Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

BELEK’İN İNCİSİ ANTALYA’NIN GÖZDESİ

antalya_evdeneve_nakliyat

 

Nakliyat firmaları artık günümüz teknolojisiyle sistemlerinin birleştirerek daha az insan gücü kullanarak mekanik ve elektriksel sistemlerle daha hızlı ve güvenilir şekillerde taşıma sistemlerini geliştirmektedir. Nakliye firmalarının geliştirdikleri bu sistemler kullandıkları araçlara uyum sağlamaktadır.

Taşınacak dairede paketleme işi yapan çalışanlar evdeki ve ya ofisteki malzemeleri paketleyerek balkon ya da uygunsa pencereden aşağıda kurulan asansörlü sisteme yükleme yapmaktadır. Asansörlü sistemin kaldıracağı yük normal bir insanın kaldırdığı yükten doğal olarak daha fazla olacağından sürekli olarak yükleme yapılabilir. Daha büyük malzemeler uygun koşullarda sarılarak asansöre yerleştirilir. Bu sistemlerin gelişimine ayak uyduran Antalya belek nakliyat firması eşyalarınızı güvenle taşır. Yerleşeceğiniz noktaya da istediğiniz şekillerde montajını yapmaktadır.

Geniş teknik kadrosu, paketleyicileri, usta şoförleriyle taşımalarını yapmaktadır. Antalya belek nakliyat yerel bir işletme değildir. Antalya belek şehirlerarası taşımacılığa uygun standartlarda hizmet vermektedir. Evden eve asansörlü nakliyat sistemiyle çalışarak buzdolabı, çamaşır makinesi, mobilyalar, koltuklarınız, sandalyeler, elbiseler, mutfak malzemeleri vb. çeşitli malzemeleri türlerine göre paketler ve kutulamasını sağlar Aracına yerleştirir. Size sadece yeni evinize gidip oturmanız kalır. Kısa sürede taşınma ve yerleştirme işlemiyle sektöründe her zaman en üst sıradadır.