Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Çalışma Arkadaşlarımıza Değer Veriyoruz

Çalışma Arkadaşlarımıza Değer Veriyoruz

 

Firmamız, insan varlığına ve sağlığına değer bir gruptan oluşmaktadır. Birlikte çalıştığımız insanları ‘işçimiz’ olarak görmek yerine ortağımız, iş arkadaşımız gözüyle bakıyoruz.

 

Çalışma arkadaşlarının gündelik hayatlarındaki her ihtiyacına koşan, onların sorunlarını dinleyen ve birlikte çözüme ulaştırmanın derdinde olan bir firmadır Antalya Şehir İçi Nakliye. İş arkadaşlarımızı iyi tanıyor ve onlara değer veriyoruz. Aramızda kapitalist bir hiyerarşi kurmak yerine, insan gibi, arkadaş gibi davranmayı tercih ediyoruz. Onlardan yapmalarını istediklerimiz birer emir olmak yerine ricadır. Günümüz dünyasında iletişim kalitesinin değerini biliyor, yenidünya düzenine uygun şekilde ilişkilerimizi yürütmeyi tercih ediyoruz.

 

Bu sistem, içimizden gelen ve bizi temsil eden bir iletişim sistemidir. Yapılması gerekenlerin yapılmasına, ‘işten kaytarma’ algısını ortadan kaldırılmasına destek olan bir sistemdir. Hepimiz kendi işimizin patronu, ustasıyız. “Patron kızar” korkusuyla çalışmak, patron olmadığında olumsuz çalışma koşullarını da beraberinde getirir. Ülkemizde oldukça yaygın olan işten kaçma ve ‘kaytarma’ problemlerinin yegâne sebebi budur.

 

Firmamız, işini severek yapan insanlardan oluştuğundan dolayı, göze bile çarpmayacak en ufak detayda dahi problemi çözüme ulaştıracak arkadaşlarımızla doludur.