Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

EVDEN EVE NAKLİYAT

Kontrol Bizde, Rahat Olun

Muhtemelen başınızdan bir çok taşınma deneyimi geçmiştir. İş yeriniz olsun, eviniz olsun… En azından ailenizle yaşadığınız yıllara ait deneyiminiz ziyadesiyle olmuştur.

evden-eve-işten-işe

Eexpertizvinize girdiğimiz ilk andan itibaren sizlere müthiş bir güven vereceğimizden eminiz. Kontrolü tamamen üstlenecek; diğerlerinden farkımızı size çalışmamızın ilk dakikalarında hissettireceğiz. Biz, Antalya Şehir İçi Nakliye olarak, ekibine az maaş veren ve ‘çalışsın yeter’ niyetiyle çalıştırılan işçilerle çalışmayı tercih etmiyor. Bir ceketi nasıl katlayacağını bilen, hassas bir tabloyu nasıl paketleyeceğini bilen; değere kıymet veren bir ekibiz. Üst üste kıymetli eşyalarınızı bindirmek yerine, bunları organize bir şekilde derleyecek ve gruplandırarak aracımıza yükleyeceğiz. Evden Eve Nakliyat Bu, sadece size güven vermek için değil; çalışma şeklimizi planlama ve organize şekilde yönlendirerek kendi işimizi de kolaylaştırmaya yarayan bir yöntemdir.

 

Kirlenmemesi ve diğer eşyalarınızla temas etmemesi gereken elbiselerinizi askılarıyla birlikte özenle paketliyor, onları en ufak kırışıklık veya leke bırakmadan yeni yaşam alanınıza götürüyoruz.

evden-eve-yuvanizi-tasiyoruz

İnsan gücü yerine pratik zekasını ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerine hiçbir firma ile deneyimleyemeyeceği kusursuz bir hizmet sunmanın peşindedir.