Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Evden eve taşımacılıkta profesyonel ekip

Evden eve taşımacılıkta profesyonel ekip

Antalya’da evden eve taşımacılık hizmeti veren firma, işinde deneyimli profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm çözümler de sağlam bir ekip çalışmasını ilke edinmiş olan firma, düzenli eğitimler ve şirketi için motivasyon toplantıları sayesinde elemanları sürekli zinde ve bilgili tutmayı başarmıştır.

Antalya Sehir ici Evden eve Nakliyat

Antalya Sehir ici Evden eve Nakliyat

Firma, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Antalya şehiriçi taşımacılık hizmetinde, müşterilerin sürekli öneri ve şikayetlerini dinleyip geliştirmeler yapmaktadır.

Firma, özel üniformaları ve monte/demonte işlemleri için yanlarında getirdikleri teçhizat ile kusursuz ve tam yerinde hizmet vermeyi ilke ekinmiş profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Ekip, aynı zamanda haftalık eğitimlere katılmakta olup, taşımacılık alanındaki gelişmelerden ve müşterilerin öneri/şikayetlerinden haberdar edilmekte ve eğitilmektedir.antalya-sehirici-nakliyat

Firmanın birlikte çalıştığı ekip içerisinde yaş ortalaması 28’dir. Konusunda uzman, deneyimli ve daha önce bu işin eğitimlerini profesyonel olarak tamamlamışlardır.

Kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen firma da çalışan personel sayısı ise her geçen gün artmakta, daha hızlı ve daha kusursuz hizmet vermek için sürekli büyümektedir.