Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Problemsiz Bir Nakliye İçin

Türkiye’nin her yerinde nakliye firmaları için tüketici tarafından duyulan güvensizlik malum. Evden eve taşımacılıkta olumlu olmayan sonuçlarla karşılaşma oranı oldukça yüksek.

Antalya Şehir İçi Nakliye olarak biz, kıymetli varlıklarınızı kendi ellerimizle, oldukça hassas bir titizlik ile topluyor, kolilere nizami şekilde koyuyor ve nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Daha önceden tüm bu çalışmaları nakliye evvelinde tüketici yapar ve taşıma noktasında devreye nakliye firmaları girerdi. Bu da tüketici için son derece büyük bir külfet durumuna gelirdi. Firmamız tüm bu işlemleri kendisinin yapacağını siz değerli müşterilerine garanti etmekte.

Bunun yanında meydana gelecek en ufak olumsuz durumda hasar meydana gelmesi durumunda firmamız, mali zararınız ne ise bunu karşılayacak; müşterisine sunduğu sigorta ayrıcalığı ile onu garantisi altına alacak.

Alanında uzman eksperlerimiz, ücretsiz olarak evinize gelecek ve ön kontrolü taşınma öncesinde sağlayacaklar. Eksper arkadaşlarımız, eşyalarınızın taşınma değerini hesaplayacak, kaç tane hangi ebatta araç ihtiyacı olacağını planlayacak, kaç çalışma arkadaşımızın eşyaları taşıyacağını hesaplayacaktır. Tüm bu ücretsiz eksper hizmetimizin amacı, siz değerli müşterilerimizin eşyalarını huzur içerisinde taşımaktır.