Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

evden-eve-taşımacılık

 

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Şehirler arası taşımacılık alanında hizmet vermekte olan firmamız Antalya merkezli olup Türkiye’nin tüm illerine taşımacılık alanında çalışmaktadır. Antalya ve çevre ilçelerden eşyanızı Türkiye’nin her neresine isterseniz nakliye işlemleri için bizlere ulaşınız. Antalya kentler arası nakliyat olarak eşyalarınız evinizde paketlenerek araçlarımıza aktarılacak.

Paketleme işlerinde elemanlarımız özel hazırlanmış patpat ambalajlar sarılacak. Giyim eşyaları streç aracılığıyla paketlenerek özel yapılmış olan kutulara konulacak. Kutular eğer lazım gelen görülürse asansörlü taşıma yöntemiyle araçlarımıza indirilecek.

Asansörlü taşıma sistemini çoğunlukla dar bina içlerinde eşyalar kırılır ya da çizileceğini düşündüğümüz için asansörle indirmekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat sayfamızdan indirme işlemleri ne çeşitli olduğunu görebilirsiniz. Bu yöntem modern araçlarımızla yapılmaktadır.

Antalya Kentler arası Nakliyat ofis taşımacılığında başka tek ile ofis ya da şirket taşımak istemeniz halinde mobilya ve eşya büyüklüğüne karşı taşıyıcı araba belirlenecek. Expertiz elemanlarımız aracılığıyla eşyalarınız sigortalanacaktır. Özellikle kentler arası taşımacılıkta yol uzunca olması buna ilişkili olarak eşyaların kırılma dökülme gibi sorunlar meydana çıkmaktadır. Bu sorunlar için sigorta yapılarak çözüme kavuştümör.

Şehirler arası nakliyat yaparken gidilecek güzergah sizlere teblig edilecek. Yapılmış Olan sigorta bilançosuna kesinlikle tek göz atın. Sizlere verilecek olan hizmetler konusunda tam olarak bilgilendirilin.

Antalya kentler arası evden eve nakliyat işlerinde önemli konulardan biride kullanılacak araçlardır. Bizim araba filomuzda bulunan taşıma araçlarımız hepsi yepyeni ve içersi kentler arası eşya taşımaya uygun halde yapılmıştır.

Eşyalarınız uzunca yolculukta herhangi tek zarar görmemesi aracılığıyla önemli tek konudtümör. Eşyalarınız araca elemanlarımız aracılığıyla muntazam yerleştirilir. Yolculuk anında tek eşyanın başka eşya üst bölümüne zarar düşmek gibi tehlikeli tek durum başınıza kesinlikle gelmez. Taşınmaya karar verdiğinizde kesinlikle bu konuyu göz önüne almanızı tavsiye ediyoruz.