Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

sehiricinakliyat

Evden eve taşımacılık sektöründeki en büyük problemlerden birisi de olası problemler, eşya zedelenmeleri ya da zayileri sonucu muhatap bulunamamasıdır. Firmamız, sektörde edindiği

Sigortalı Evden Eve

Sigortalı Evden Eve

deneyimler ve müşteri geri dönüşleri ile her geçen gün kendisini daha da fazla geliştirmekte, Antalya şehir içi taşımacılık hizmeti verirken müşterilerinin mağdur olmaması için sürekli yenilikçi çözümler üretmektedir.

Taşınacak olan eşyaların bir gün öncesinden detaylı tespiti ve sonrasında taşınacak olan yerin detaylı tespiti firmamız tarafından yapılmaktadır. Yapılan bu ön çalışmanın önemi, eşyaların alınacak olacak ev ile yerleştirilecek evin benzer ölçülerde mi yoksa daha mı büyük ya da küçük olduğunu anlamak içindir. Eğer bu süreçte bir problem ile karşılaşılırsa, firma farklı çözümler üreterek müşterinin taşımacılık işlemini başarılı bir şekilde sonuçlandırmak için öneriler sunacaktır.

Evden eve taşımacılık hizmeti verildikten sonra oluşabilecek zararlara karşı firma, özel köpüklü paketlemeler ile zararı minimuma indirmektedir. Olası bir zararda ise sigortalı olan taşımacılık hizmeti sayesinde zararınız yine firma tarafından karşılanmaktadır.