Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 01 18

VALİZ TAŞIMA

valiz_tasima

Yurt dışından iştirak eden özel misafirleriniz olduğunda firmamızdan valiz taşımacılığı amaçlı yardım alabilirsiniz. Havaalanından dilediğiniz noktaya itinayla çanta ve valizlerinizin nakliyesi yapılmaktadır.

Firmamız içerisinde her ebatta nakliye kamyonu yer almaktadır. Panelvan, kamyonet ya da kamyon türlerinden hangisine ihtiyacınız olursa olsun isteklerinizi karşılayacak boyutta ve sayıda aracımız mevcuttur. VALİZ TAŞIMA Otel Havalimanı gibi yerlerden istediginiz saat’de teslim alınıp istenilen zamanda yerine teslimini güvenle yapıyoruz

Ülkemize yurt dışından iştirak eden şarkıcı, bürokrat ya da iş adamlarının yanlarında getirdikleri birden fazla çanta meydana geldiğini sebep sözlü olmayan ve gerekse görüntü basından takip etmekteyiz. Bu işlemlerde işbirliği içerisinde olacağınız müessesesel tek taşımacılık firmasının olması sizlerin işlerini de kolaylaştıracağı aşikardır.

Taşıma işlemleri taşınılacak valiz ya da öbür eşyaların profesyonel personellerce araca yüklenmesi ve gidilecek noktada tekrardan düzenli tek biçimde araçtan indirilmesi ve istenilen noktaya teslimatı halinde olup sonlanmaktadır. Araçlarımızın tümü kapalı olup, yükleme işleminden ardından kilit vurulur ve fakat yepyeni adreste görevlinin desturu ile açılmaktadır.

Ülkemizde pek nadir kullanılmakta durumda durumda olan ve yalnızca müessesesel firmalar aracılığıyla verilen bu nakliye hizmetinden istifade etmek amaçlı aşağıdaki kontakt numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.