Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 534 335 0603 0 242 252 0607

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Antalya şehir içi nakliyat olarak her türlü taşınma işleminizde sizlerin gönül rahatlığı ile taşınma işleminizi gerçekleştirebilmek adına uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Nakliye işlemi taşımayı yaptıracak kişiler oldukça zahmetli ve stresli bir iştir. Eşyaların paketlenmesi yüklenmesi nakliye işleminin gerçekleştirilmesi ve yüklenen eşyaların yeni alana yeniden boşaltılması tamamen uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir.

Paketleme ile başlayan süreç de montaj yapılması gereken büyük eşyaların sökülmesi ve gerekli sarılma işleminin gerçekleşmesi ile son bulmaktadır. Daha sonrasında bu eşyaların nakliye aracına yüklenme işleme başlamaktadır bu süreçte yine işlerinde uzman personellerimizin becerileri ile birlikte sağlıklı bir yükleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Sonrasında taşınmanın gerçekleşeceği alana seyahat başlamaktadır.

Alana ulaşıldığı anda yeniden yüklene eşyaların zarar görmeden araçtan indirilmesi ve yeni alana taşınması sağlanmaktadır. De montajı yapılan eşyaların yeniden montajı yapılmakta paketlenen eşyalar açılıp en uygun yerlere yerleştirilmekte ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra nakliye işlemi sonlanmış bulunmaktadır.  Antalya evden eve nakliyat olarak tüm bu süreçlerinizin en sorunsuz gerçekleşebilmesi için sağlam referanslarımızla birlikte her zaman hizmetinizdeyiz.