Hancı Nakliyat Evinizi Sevgiyle Taşır...

Villa Tasima

Antalya Villa Taşımacılığı Yapan Firmamız Evden Eve ilden ile Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Vermektedir.Antalyada Tüm Türkiyenin illleirne Villa Taşımacılığı evden eve Taşımacılık Hizmeti Vermekteyiz.

tam-zamaninda

Hali hazırda yer alan villanızı detaylıca paketleme işlemine elbet bulundurarak taşınacak yere ve mal yoğunluğuna göre otomobil temini yapıp , eşyalarınızı eksperimizin sayesinde bedava sağlama bağlayarak transfer işlemini gerçekleştiriyoruz . Eksperimiz , dilediğiniz tek zamanda evinizi ziyaret ederek eşyalarınızın sigorta kıymetini tespit edilerek evinizin vaziyetini muayene eder .

Ambalaj & paketleme materyali seçimini yapar , Villa Tasima eşyaların hangi sistemle taşınacağına hüküm verir , transfer işleminin hangi araçla gerçekleştirileceğini belirler . İncelemeniz amaçlı tek rapor hazırlayıp sizlere sunduktan ardından rapora göre vazife dağılımını gerçekleştirilir . Demonte edilmesi gerekli olan eşyalarınız demonte edilerek paketlenir . Garantili transfer ile eşyalarınız sağlam tek şekilde taşınır .

Antalya villa taşıma ve Antalya evden eve nakliyat işlerinde lider olan firmamız profesyonel kadrosu ve profesyonel anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir .
Antalya’da villa eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenilir bir şekilde ve profesyonel elemanlarımız tarafından mobilyalar sökülüp yepyeni taşındığınız yerde montaj işlemi yapılarak sizlere teslim edilir .
Montaj yapacak elemanlarımız mobilyalarınıza zarar vermeden balonlu naylon , köşe koruma malzemeleri ve strech film ambalajlara sararak yepyeni taşınılan yere hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır . Referanslarımızı inceleyerek kimlerle çalıştığımız ile ilgili ayrıyetden akılda olan bilgilere ulaşabilirsiniz . taşımacılık ile ilgili bir çok alanda hizmet vermekteyiz .
Daima etkileyici memnuniyetini ön tasarıda Antalya Nakliyat firmamız villadan villaya , villadan apartman dairesine , apartman dairesinden villaya taşınma işlerinizde daima tercih edilmiş olmanın haklı gururuyla garantili taşımacılık hizmeti sunmaktadır .
Villa taşımacılığı ile ilgili haber almak ve rezervasyon yaptırmak amaçlı iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz .

11 Aralık 2015      64 Okuma      , ,

Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır Antalya Şehir içi Nakliyat© 2017