Muratpaşa / ANTALYA

ALANYA EVDEN EVE NAKLIYAT FIYATLARI

Antalya Alanya Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Antalya Şehir içi nakliye hizmeti verirken bir çok firmanın yaşadığı en büyük problem bina da asansör olmayışı ve mecburen asansör yerine merdivenlerin kullanılma zorunluluğudur. Aynı zaman da bina da asansör olmasına rağmen apartmanın / sitenin kuralları gereği asansörlerde eşya taşınamama problemleri sıklıkla karşılaşılan problemlerden bir diğeridir.

asansorlu_nakliyat

Firmamız, rakiplerine kıyasla bu konuda çözüm getirmeyi başarmıştır. Antalya şehir içi nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılık hizmetini veren ender firmalardanız. Bina dışına kurulan asansörlü transfer sistemi sayesinde binanızda asansör problemi olsa bile hızlı ve güvenli bir şekilde tüm eşyalarınızı evinize çıkartabiliyoruz.

Asansörlü nakliyat hizmetinin problemsiz tamamlanması için ihtiyaç olan tek şey, bina dışında aracımızın durabileceği bir alanın bulunması ve trafiği engelleyecek bir durum oluşturmaması.

Eşyalarınız güvenli ambalajlama tekniği kullanılarak sarılmakta ve olası kazalara karşı tüm önlemi alınmaktadır. Taşınma öncesi hazırlanan eşyalarınız asansörlü transfer sistemi ile sadece birkaç dakika içerisinde dairenize çıkartılabileceğinden, nakliye hizmeti hem daha kısa süre de hem de daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Hemen Teklif al