Muratpaşa / ANTALYA

Hakkımızda

 

Müşteri Hizmetleri Politikası

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesindeki hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Antalya Şehir içi Evde Eve Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşıdık. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

Verdiğimiz Hizmetler

 • Şehir içi Taşımacılık
 • Şehir içi Evden Eve Nakliyat
 • Asansör Kiralama Hizmeti
 • Hamal Elaman Temini
 • Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet
Evden Eve Taşıma Fiyatını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?
Evden eve taşınmanın maliyeti taşıma mesafesine, taşınacak eşyanın miktarına, hacmine, eşyanın hassaslığına, binalardaki kat sayısına, taşımanın asansörlü veya asansörsüz oluşuna göre değişmektedir. Örneğin aynı eşyanın 1. Kattan 1. Kata nakliyesi ile 4. kattan 4. kata asansörsüz nakliyesi arasında ciddi fiyat farkı olması doğaldır..

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Firma seçimi yaparken ya bir evden eve nakliyat platformunu tercih edeceksiniz yada firmalarla birebir görüşmeler yapacaksınız. Seçenekler bunlar bundan fazlası yok. Şimdi bu iki alternatifimizi ele alalım.
1-) Evden eve nakliyat platformu kullanmak; Her platformun yoğurt yiyişi farklı olmakla birlikte verdikleri temel hizmet benzerlik göstermektedir. Biz burada Enakliyat’ın sürecini esas alan izahatlar yapacağız. Burada siz basit bir form dolduracaksınız. Formda evinizin detaylarını belirteceksiniz. Formdaki açıklamalar sizi yönlendireceği için hata yapmadan beş dakikada ihaleniz platformda yayınlanır. Evinizin detaylarını gören nakliye firmaları sizin işinizi almak için teklif verecekler. Firmalar bu aşamada iletişim bilgilerinizi görmezler. Teklif veren firmalar arasında bir seçim yapmanız gerekiyor. İki adımda bu hedefe ulaşmanız mümkün.

Nakliyat Firmaları sıklıkla sigortadan bahsediyorlar.  Kısaca şunu bilmenizi isteriz, ikinci el ev eşyasını evden eve taşınma aşamalarında trafik kazası ve yangın gibi kontrol dışı riskler dışında güvenceye alan bir sigorta poliçesi yoktur. Hiç bir sigorta poliçesi taşınma sırasında olabilecek kırılma ve çizilmelere güvence vermez.

Turuncu Kamyonet Nakliyat Olarak
Müşteri Memnuyetini Kaliteli Hizmeti Ön Planda Tutmaya Çalışmaktayız.

Müşteri Hizmetleri Temel İlkelerimiz

 

 • Erişilebilirlik: Şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedirler.
 • Bilgiye Ulaşılabilirlik: Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.
 • Hızlı Bildirim, Hızlı Geri Bildirim: Müşterilerimiz tarafından iletilen tüm taşınma talepleri en kısa sürede cevaplandırılmasına önem verilmektedir.
 • İnisiyatif Kullanma: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız gerekli durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.
 • Objektiflik: İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınarak değerlendirilmekte, çözüm sürecinde objektiflik kriterleri göz önünde bulundurulmaktadır.
 • Gizlilik: Müşteri başvuruları esnasında elde edilen kişisel bilgilerin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.
 • Müşteri Odaklılık: Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.
 • Çözüm Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir.
Hemen Teklif al