Kızıltoprak Mah. 929. SK. Muratpaşa/ANTALYA

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

26.03.2015
174

antalya_Evden_Eve_nakliyat

 

Antalya Nakliyat, şehrimizde oturan insanların taşımacılık ihtiyaçlarını gidermek için kurulan bir evden eve nakliyat firmasıdır. Taşımacılık sırasında oluşacak ihtiyaçlarınızı, eşya taşınmasını, paketlenmesini, taşınacak uygun aracın bulunmasını ve nakliyatın yapılmasını Antalya Nakliyat firmasının sizlere sağladığı özel nakliye yöntemleriyle kolaylıkla halletmektedir. Firmamız; taşımacılık yetki belgesi sahibi resmi bir nakliyat firmasıdır.

 

Antalya asansörlü evden eve nakliyat firmasının fiyatları bütçe dostudur. Uzman eksperlerimizin ücretsiz ekspertiz hizmetiyle yapılan keşiften sonra size en uygun fiyat size bildirilir. Bu işlem yapılırken eksperimiz tüm taşınma parametrelerini tek tek gözden geçirecektir. Ayrıca istediğiniz paketleme ve taşıma şekli ayrıca hesaplanarak tarafınıza fiyat bilgisi verilir.

 

Antalya evden eve nakliyat, tüm taşımacılık işlemlerini yasal ve sigortalı olarak evden eve nakliyat mantığıyla yapan bir nakliyat firmasıdır. Keşifin ardından keşif eksperimizle yapacağınız anlaşmayla birlikte taşımacılık sigortanız başlar, işin yapılması esnasında, taşıma esnasında, nakliyat ve son teslimata kadar devam ederek işimiz bitti tebessümü ile sonlanır. Antalya Nakliyat ile taşınmak dert değil zevktir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHEMEN ARA