Muratpaşa / ANTALYA

ANTALYA FİNİKE EVDEN EVE TAŞIMACILIK

ANTALYA FİNİKE EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Antalya Şehir içi Nakliyat’ta Süper Hızlı Hizmet

Firmamız, Antalya şehri içerisinde evden eve taşımacılık sektöründe hizmet verdiği her noktada ileri düzey geliştirdiği teknolojiler sayesinde en hızlı hizmeti vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarının her detayını özenle değerlendirip kusursuz bir hizmet vermek için üstün çaba sarf edilmektedir.

Hizmetin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmişin acele bir şekilde nakliye hizmetinin tamamlanması anlamına gelmemektedir. Planlı ve programlı bir çalışma sonrasında evden eve taşımacılık hizmeti hem sorunsuz, hem de hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

finike-nakliyat-evden-eve

Nakliye hizmetinin başlangıç aşamasında bir gün önceden evinize gelecek olan uzman personelimiz taşınacak olan eşyaları tek tek not etmekte ve bir ön rapor hazırlanmaktadır. Taşıma işleminin gerçekleşmesinden bir gün önce alınan bu notlara göre paketleme ekibi tarafından eşyalara uygun olacak paketler önceden hazırlanmaktadır.

Taşıma ekibimiz taşınacak olan boş ev içinde bir ön hazırlık gerçekleştirmektedir. Eski evden yeni eve getirilecek olan eşyaların nerelere konulacağı konusunda ön tespitlerde bulunan ekibimiz, taşımacılık esnasında zaman kaybı oluşturabilecek tüm detayları ortadan kaldırmaktadır.

Hemen Teklif al