Muratpaşa / ANTALYA

ANTALYA MARANGOZLU NAKLİYAT

Uzman Marangozlarımızla Mobilyalarınız Güvende

 

Kapıdan geçmeyecek eşyalarınız da olacaktır. Büyük yatak takımı, ranza, yemek masası, çalışma maması, makyaj masası veya dolap. Tüm bunların nakliyesinde, alanında uzman marangoz arkadaşlarımızdan destek almaktayız.

untitled3

Antalya Şehir İçi Nakliye firması olarak talebiniz doğrultusunda yanımızda bir de marangoz getirmekteyiz. Kıymetli mobilyalarınızı en ufak bir hasar meydana getirmeden yerinde sökecek, aracımıza pratik bir şekilde taşıyacağız. Kaybolacak en ufak vidanın bile ne kadar önemli olacağını biliyoruz. Gene de marangozumuz olası meydana gelebilecek ufak eksikleri riske almayacak; takım çantasında her türlü maruzata karşı hazırlıklı şekilde gelecektir.

 

Mobilyalarınız, yeni evinize getirildiğinde marangoz arkadaşımız gene iş başı yapacak ve sökmüş olduğu tüm eşyalarınızı yeni yaşam alanınızda tekrar monte edecektir.

 

Bu hizmetimiz için ekstradan bir ücret talep etmeyecek ve kusursuz hizmet anlayışımızı ‘dolu dolu kusursuz hizmet’ olarak icra edeceğiz. Büyük ranzalar ve dolaplar bir problem olmaktan çıkacak; tam aksine mümkün olduğunca ufak parçalara ayrılarak kolay nakliye sağlayıp yer tasarrufu sağlayacak.

Hemen Teklif al