Muratpaşa / ANTALYA

EVDEN EVE NAKLİYATİN ÖNCU FİRMASİ

EVDEN EVE NAKLİYATİN ÖNCU FİRMASİ

Size bu yazımızda önemsiz görünen önemli bir konudan bahsederek aydınlatmaya çalışacağım. Nakliyatın öncü firması Antalya nakliyat. Hiçbirimiz işimiz düşmeden bir nakliyat firması araştırma gereksinimi duymayız yada bilgi verici bir kâğıt geçse elimize lazım değil diyerek bir kenara atarız. İşimiz düştüğü zamanda yana yakıla nakliyat firması ararız.

slide-2  Bende sizlere ararken yorulmayın diye bu firmamızda bahsedeceğim. Evden eve nakliyat olarak 34 yıldır sizlere hizmet veren Antalya nakliyat deneyimli kadrosuyla hiçbir hasara yol açmadan eşyanızı taşımaktadır. Ayrıca sizlere ekspertiz,sigorta ve taşımacılık sözleşmesi,geniş araç filosu, uzman eleman kadrosu ve titiz çalışmasıyla yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaç edinmiş bir firmadır. Şehir içi ve şehir dışı her yere taşımacılık yapmaktadır.

Ayrıca sadece evden eve nakliyat değil ofis taşımacılığında da hizmet vermektedir. Ofisinizin büyüklüğüne göre araç ve eleman temin ederek eşyalarınızı toplanması. Paketlenmesi, araç içi istif edilmesi ve diğer ofis ayarlanıp yerleştirilip montelenmesine kadar temiz bir iş yaparak sizlere teslim eder. İslerimin izin aksamaması için zamanında taşımayı amaç edinmiş olan firmamızda sizin önceliğiniz daima on planda gelmektedir.

 

Hemen Teklif al