Muratpaşa / ANTALYA

GÜRSÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

gursu_evden_eve_nakliyat

 

Evden eve nakliyat taşınma durumunda evinizde ki eşyaların eski evinizden alınıp yeni evinize götürülmesidir. Tabi ki nakliyat dendiği zaman sadece eşyaların taşınması ile bu durum son bulmamaktadır. Hatta en başından başlamak gerekirse öncelikle evinizde ki bütün eşyalar uygun ebatta ki koli ve benzeri taşıma araçlarına yerleştirilir sökülmesi tek parça halinde taşınması gereken eşyalarınızın de montajı gerçekleştirilir. Ve eşyalarınızın zarar görmemesi için streç vb. benzeri ürünler ile sarılarak yükleme işlemine başlanır.

Eski evde bulunan eşyalar araca yüklendikten sonra yeni eve ulaşım gerçekleştirilir. Yeni eve ulaşıldığı andan itibaren aracımıza yüklenmiş olan eşyalar uzman personellerimiz ile birlikte hızlıca yeni evinize taşınır ve de monte edilen eşyalarınızın yeniden montajı yapılır. Paketlenen eşyalarınızın tamamı yeni evinize taşınır bu şekilde de nakliye işlemi tamamlanmış olur.

Antalya şehir içi nakliyat olarak her türlü taşıma işleminizi maksimum titizlik göstererek ve uzman kadromuzun da tecrübesi ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Antalya evden eve nakliyat olarak asansörlü taşıma sistemini de si değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 

Hemen Teklif al