Kızıltoprak Mah. 929. SK. Muratpaşa/ANTALYA

KIZILARIK EVDEN EVE NAKLİYAT

23.03.2015
449

sehiricinakliyat-resim

 

Antalya nakliyat olarak birinci hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Sektör de yerleşik bir standart günümüzde hala oluşmadığı halde bizler dünya çapında sektörel anlamda gelişen teknolojiyi takip etmemiz ve uzman bir ekip ile yola çıkmış olduğumuz için şehir içi nakliyat da önemli bir yer edinmiş durumayız.

Sektörel bazda dezavantaj olarak gelişen standartların oluşmamış olması durumunu lehimize çevirmek adına birçok çalışma yapmakta ve büyüme adına farklı adımlar belirlemiş bulunmaktayız. Kendi standartlarımızı kendimiz belirlemekte ve maksimum faydayı sağlamaya çalışmaktayız.

Uzman bir kadro ile çalışmak Antalya evden eve nakliyat olarak bizlerin göz önünde bulundurduğu en önemli etkenlerden biridir. Bu kadroyu oluşturabilmek adına önceliklerimiz arasında personel eğitimi birinci sırada yer almaktadır. Personellerimizi yapılacak iş konusunda eğittiğimiz gibi iş sağlığı ve güvenliği açısından da eğitimlere büyük önem vermekteyiz. Ülke bazında bakıldığı zaman Türkiye’nin iş kazalarının en çok yaşandığı ülke olarak birinci sırada yer alıyor olması da personel eğitimine verdiğimiz önemde ne kadar haklı olduğumuzu da bizlere ispatlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHEMEN ARA