Muratpaşa / ANTALYA

KONYAALTI EVDEN EVE NAKLIYE

KONYAALTI EVDEN EVE NAKLIYE

Antalya Şehiriçi Nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız, müşterilerine her zaman en uygun fiyatı en kaliteli hizmet ile birleştirerek sunmuştur. Kaliteden ödün vermeden fiyat politikasını rakiplerine göre daha uygun hale getiren firmamız, her zaman müşterilerin önerilerini de dinlemektedir. Siz de taşıtmak istediğiniz eşyanız ile ilgili en iyi fiyatı almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı arayıp eşya bilgilerini ve ev bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacak. Konusunda uzman personelimiz tarafından detaylı bir şekilde analiz çalışma yapıp size en uygun fiyat sunulacaktır.

arac

Bilindiği üzere bir çok kişi evini taşımadan önce bir çok firmadan fiyat almayı tercih etmektedirler. Kişilerin, fiyat almadan önce bir takım detayları bilmeleri kendi menfaatleri için  oldukça önemlidir. Örneğin; çalışacakları firmayı seçerken sadece fiyatı göz önünde bulundurmamaları, gerekli yetkinlik belgelerinin tam olup olmadığını sorgulamaları gerekmektedir. Aynı zaman da taşıma sonrası oluşabilecek maddi bir hasara karşı nakliye firmasının sunduğu sigorta hizmetleri hakkında da detaylı bilgi edinilmelidir. Bu şekilde yaklaşan bilinçli bir müşteri hiçbir zaman mağduriyet yaşamamaktadır.

Firmamız hizmetleri çerçevesinde müşterilerine sunduğu hizmet öncesi, tüm kalite belgeleri, tüm taşımacılık belgeleri ve lisansları müşteriler ile paylaşmaktadır. Ayrıca taşıma öncesinde, taşıma sonrasında karşılaşılabilecek problemlere karşı sigorta hizmeti hakkında da detaylı bilgiler verilmektedir.

Hemen Teklif al