Muratpaşa / ANTALYA

Taşımacılıkta Vazgeçilmez Olduk

capture-20140901-151101

Antalya şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde sunduğu müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler ile müşteriler tarafından en çok tavsiye edilen firma antalyasehiricinakliye.net oldu. Antalya’da Muratpaşa’dan, Gürsüye; Kundu’dan, Uncalı’ya kadar bir çok bölge de hizmet veren firma, hizmetlerindeki kaliteyi artırmak amacıyla müşterilerinin öneri ve şikayetlerini sürekli olarak dinlemekte, bu konuda da sürekli yenilikçi çalışmalar yapmaktadır.

Taşımacılıkta Vazgeçilmez Olduk

Müşterilerini yakından takip ederek analizler de bulunan antalyasehiricinakliye.net, her müşterinin ihtiyaçları ile yakından ilgilenmektedir. Türkiye’de şehir içi evden eve taşımacılık hizmetine Antalya ilinde başlayan firma, Antalya’nın bir çok ilçe ve beldesinde hizmet vermeyi devam ettirmektedir. Hizmet alanları (Konyaaltı, Kültür Mahallesi, Kepez) şehrin en popüler yerleşimlerinde yoğun bir biçimde devam etmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra kurumsal firmalara da hizmetlerini sürdüren firma; ofis taşımacılığı, ürün taşımacılığı gibi hizmetlerde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetini profesyonel ekibi ile gerçekleştirmekte olan firma, hassas değerlerinize dikkat etmekte ve aldığınız hizmet sonrası memnun kalmanız için üstün çaba sarf etmektedir.

Hemen Teklif al